Vybavení

V boudě se nachází velká společenská místnost s kachlovými kamny. Bouda disponuje 7 pokoji (6 x čtyřlůžkový , 1 x dvojlůžkový) a 4 x koupelna s WC. K dispozici je plně vybavená kuchyň – 1x plynový sporák, 1x elektrický sporák, 2 x elektrická trouba, 1 x  myčka, 1 x velká lednice, 1x velká lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba,  toastovač, palačinkovač výrobník led, mixér, rychlovarné konvice a drtič biologických odpadků.   V patře se nachází stolní fotbal. V boudě je komfortní teplovodní vytápění regulované digitálními hlavicemi. V boudě se nachází lyžárna se sušičkou na lyžáky i turistické boty.

Bouda je kompletně pokryta signálem WiFi – pásmo 2,4GHz i 5GHz. V patře i ve společenské místnosti je k dispozici velká LCD TV s IPTV.

Před boudou se nachází velká dřevěná terasa s krásným výhledem na Pec pod Sněžkou a Černou horu.  Na terase jsou k použití zdarma lehátka a velký plynový gril.

Bouda prošla v roce 2016 náročnou rekonstrukcí. V boudě je přítomen správce, který zajišťuje technický provoz.

Služby za poplatek : využítí herní konzole XBOX, výčepní zařízení s biogonem, švýcarský kávomat se zrnkovou kávou, gril na sele, koupací sud.

Nově vybudována luxusní sauna.

Objekt je nekuřácký.Na Vaše zvířecí miláčky nejsme bohužel přizpůsobeni a proto musí zůstat doma.