Bouda Karlovka v Peci pod Sněžkou

Bouda Karlovka

Popis

Pronajímá se pouze celá bouda, to je XX pokojů (celkem 26 lůžek). Cena již zahrnuje spotřebované energie (plyn na vaření + elektrika). V ceně není zahrnut rekreační poplatek 15 Kč / osoba / den. Vratná kauce je 2.000 Kč. Minimální délka ubytování v sezóně 3 dny, jinak dle dohody.

Doprava :

Léto

Bouda senachází v ochranné zóně KRNAP, tak vjezd je možný pouze s povolením k vyložení a naložení zavazadel. Parkování je poté v Peci pod Sněžkou na vyhrazených parkovištích. U boudy je možné nechat pouze jedno auto, pro případ nutnosti. Povolenku lze získat v Veselém výletu ( www.veselyvylet.cz ). Vystavení povolenky je zdarma.

Zima

Doprava v zimě je možná rolbou nebo sněžným skůtrem/čtyřkolkou. Dopravu zajišťují místní taxi firmy.  V zimě je s tím třeba počítat, že doprava k vlekům vyžaduje využítí rolby/skůtru nebo pěšky. K nejbližšímu Skibusu to je cca 900m přímou cestou. Bouda dopravu nezajišťuje.

5000KčZa noc

Vybavení

V boudě se nachází velká společenská místnost s kachlovými kamny. Bouda disponuje 7 pokoji (6 x čtyřlůžkový , 1 x dvojlůžkový ) a 4 x koupelna s WC. K dispozici je plně vybavená kuchyň – 1x plynový sporák, 1x elektrický sporák, 2 x elektrická trouba, 1 x myčka, 1 x velká lednice, 1 x mikrovlnná trouba, 1 xkráječ a 1x drtič biologických odpadků. V patře se nachází stolní fotbal. V boudě je komfortní teplovodní vytápění regulované digitálními hlavicemi. Bouda je kompletně pokryta signálem WiFi – pásmo 2,4GHz i 5GHz. Před boudou se nachází velká dřevěná terasa s krásným výhledem na Pec pod Sněžkou a Černou horu. K dispozici jsou lehátka, plynový gril. Bouda prošla v roce 2016 náročnou rekonstrukcí. V boudě je přítomen správce, který zajišťuje technický provoz.